top of page

Modowa perełka - Atlanta z Cleo by Panache

Takie modowe perełki jak Atlanta z Cleo by Panache nieczęsto zdarzają się w ofercie biustonoszy dla kobiet G+. Dlatego nosząc brytyjski rozmiar 30H/65H odpowiednik europejskiego 65K wiedziałam, że nie ma co się za długo zastanawiać. Atlantę po prostu trzeba mieć i tyle!
Miseczka


Pod względem pojemności rozmiarowej wypada dość klasycznie w stosunku do większości biustonoszy z oferty Panache.


Ładnie zaokrąglająca i unosząca piersi Atlanta jest biustonoszem o kroju plunge, z nisko zabudowanym mostkiem łączącym miseczki ze sobą w centralnej części biustonosza. Dzięki temu idealnie nadaje się pod głębsze dekolty w kształcie litery V.

Trzyczęściowe nieusztywniane miseczki zbudowane z elastycznej, geometrycznej koronki mają brzeg od wewnątrz podszyty elastyczną gumką, dzięki czemu stanowią dobre rozwiązanie dla biustów asymetrycznych. Pomimo podszycia gumką brzegu miseczki, jej krawędź nie wbija się w moją pełną od góry pierś.

Jej dolna część została od wewnątrz podszyta stabilną siatką, zwiększającą poczucie stabilności. Boki miseczki wyposażone we wszyte od środka pionowe panele, świetnie zbierają biust spod pach.