top of page

Eventy skutecznym sposobem na wzrost obrotów sklepu cz.2

Przy planowaniu swojego eventu zastanów się przede wszystkim nad celem, który chcesz osiągnąć, oraz tematyką spotkania i formą eventu. Czy będzie to mini pokaz z modelkami, czy raczej workshop tłumaczący praktyczne zastosowanie produktów?


Jakie okazje są dobre do organizacji eventu?


  • Przedstawienie nowej marki, którą wprowadzasz do oferty sklepu. Zaangażuj tę markę do wsparcia Cię w organizacji i nagłaśniania tego spotkania. Dobrym przykładem jest marka Panache, która, organizując różne kampanie, wspiera sklepy współpracujące materiałami promocyjnymi do udekorowania wnętrza sklepu i materiałami edukacyjnymi do rozdawania gościom organizowanych wydarzeń oraz nagłaśnianiem eventów sklepów w ogólnopolskiej prasie i mediach społecznościowych. Obecnie kampania #MySize promująca linię sportowych biustonoszy Panache Sport w taki sposób wspiera bra-imprezy mające miejsce w sklepach bieliźnianych.

  • Wprowadzenie nowej kolekcji. Może to być wejście kolekcji sezonu wiosna/lato lub jesień/zima.

  • Celebrowanie świąt i okazji, takich jak np. Dzień Kobiet (bielizna kobieca), Dzień Matki (oferta dla ciężarnych i matek karmiących), Walentynki (sensualna oferta sklepowa), Karnawał (bielizna do zadań specjalnych), Różowy Październik (profilaktyka raka piersi), Moda plażowa (stroje kąpielowe).