top of page

Eventy skutecznym sposobem na wzrost obrotów sklepu

W ciągu ostatnich 16 lat prowadziłam różne eventy, od małych, lokalnych, organizowanych na potrzeby prowadzonych przeze mnie salonów brafittingowych w kraju i za granicą, po ogólnopolskie medialne spotkania press day promujące marki, których jestem dystrybutorem. Były to też konferencje prasowe związane z organizowanymi kampaniami (np. Dotykam=Wygrywam) czy sezonowe pokazy mody bieliźnianej oraz otwarte dla publiki, masowe wydarzenia, jak chociażby bicie rekordu Guinnessa w samobadaniu piersi przeprowadzone na stadionie Narodowym w Warszawie. Dzięki tym doświadczeniom wyrobiłam sobie sprawdzony w praktyce i powielany przeze mnie z sukcesem plan działań organizacji eventów, przynoszący realne wyniki.
Pewnie zastanawiasz się, czy oby ten temat Ciebie dotyczy?


Dlaczego miałabyś zająć się organizacją eventu? Przecież masz tyle rzeczy na głowie, a Twój sklep prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych i wydaje Ci się, że w ten sposób jakoś dociera do klientów. Po co więc zaprzątać sobie jeszcze głowę organizacją wydarzeń?


W dzisiejszych, zautomatyzowanych czasach ludzie pragną prawdziwych doznań, pragną spotkań, obcowania z innymi ludźmi, rozmów offline. Pomyśl tylko, jak się czujesz po spotkaniu z przyjaciółką. Żadna konwersacja w mediach społecznościowych nie zastąpi rozmowy twarzą w twarz i emocji, które ona generuje.