PAKIET 5 SZKOLEŃ

DLA

SALONU Z BIELIZNĄ

zgloszenie1.JPG

WARSZAWA

56 GODZIN

07.01-23.04.2023 r.

SZKOLENIE BRANŻOWE

Naucz się w 4 miesiące zawodu, skutecznej sprzedaży,

promocji i zarządzania salonem z bielizną.
ZAINWESTUJ W PAKIET SZKOLEŃ

I OTRZYMAJ SZKOLENIE SPRZEDAŻOWE

 W PREZENCIE.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ WPŁACAJĄC 30% ZADATKU.

MODUŁY WCHODZĄCE W SKŁAD PAKIETU

DLA KOGO SĄ SZKOLENIA?

WŁAŚCICIELE I KIEROWNICY
SKLEPÓW BIELIŹNIANYCH

BRAFITTERKI BEZPOŚREDNIO OBSŁUGUJĄCE KLIENTKI

OSOBY OBSŁUGUJĄCE BIELIŹNIANE SKLEPY INTERNETOWE

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD MOICH SZKOLEŃ?

NOWOCZESNE

SALE

SZKOLENIOWE

PROGRAM
OPRACOWANY PRZEZ
PRAKTYKA BRANŻY

PROFESJONALNIE

PRZYGOTOWANE

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

INWESTUJĄC W PAKIET KURSÓW ZYSKUJESZ OPTYMALNE PRZYGOTOWANIE DO ZAWODU OSOBY ZARZĄDZAJĄCEJ BIZNESEM BRAFITTINGOWYM.

CO DOSTANIESZ NA SZKOLENIU?

  • Wydrukowane materiały zawierające prezentację szkoleniową

  • Zeszyt ćwiczeń

  • Certyfikat ukończenia szkolenia

CO WYRÓŻNIA MOJE SZKOLENIA?

TYLKO PRAKTYCZNA

WIEDZA NA REALNYCH

CASE STUDY

WARSZTATOWY

CHARAKTER

SZKOLEŃ

KTO BĘDZIE CIĘ SZKOLIĆ?

PHOTO-2021-12-08-12-12-57.jpg

Izabela Sakutova jest międzynarodową ekspertką brafittingu

i trenerką brabiznesu, marketingowcem i pr-owcem, właścicielką czterech prężnie działających firm, w tym jednej zagranicznej oraz autorką książek „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela”„Pokochaj swoje piersi. Biustopozytywny poradnik dla dziewcząt i ich mam” oraz "Cześć, Piersi" biustopodręcznika stworzonego dla fundacji Wsparcie na Starcie. .

 

Jej ekspertyza została doceniona przez organizatorów międzynarodowych targów handlowych w Paryżu Salon International de la Lingerie i w Moskwie Lingerie Show Forum Moskwa, na których kilkukrotnie miała zaszczyt wygłaszać swoje brafittingowe prelekcje. 

 

Jest telewizyjnym ekspertem brafittingu, dzielącym się swoją w wiedzą w czołowych programach lajfstajlowych, śniadaniowych i informacyjnych. Jej artykuły regularnie są publikowane w czasopismach ogólnopolskich, jak i branżowych, w tym w Magazynie Mody Intymnej i Modnej Bieliźnie. 

 

Ma 18-sto letnie doświadczenie biznesowe w promocji i sprzedaży na rynku polskim z sukcesem znanych światowych marek, takich jak Panache Lingerie, Soak Wash, Booby Tape.

 

Założycielka w Bułgarii sieci profesjonalnych sklepów brtafittingowych Bra Studio, za którą została nagrodzona tytułem Kobiety Biznesu 2015 w kategorii innowacyjny debiut biznesowy. W Polsce stworzyła salon brafittingowy Stanikowy Zawrót Głowy, za który zdobyła nagrodę Baszty Maślankowej w Malborku oraz tytuł Fachowiec Roku 2017

Propagatorka profilaktyki raka piersi. Autorka i organizatorka 10 edycji kampanii Dotykam=Wygrywam, promującej zdrowie piersi. Założycielka fundacji Wsparcie na Starcie, edukującej nastolatki w szkołach w temacie samobadania piersi i brafittingu. Autorka BIUSTOapki – bezpłatnej aplikacji budującej zdrowe nawyki dbania o piersi wśród nastolatek, którą zaprojektowała dla fundacji Wsparcie na Starcie.

 

Moim celem jest pomoc brafitterkom w odkrywaniu ich biznesowych supermocy, dzięki którym zbudują lojalność wśród swoich klientek, skutkującą wzrostem przychodów, zmniejszeniem rotacji pracowników i ich satysfakcją z wykonywanej pracy.” – mówi Izabela Sakutova.