cbed75_e2a1ed91ecff40769ac19a971cceadd6~

 Wirtualny brafitting

Kurs modułowy online

Jak lokalne salony brafittingowe mogą przetrwać okres pandemii i być w stanie generować dochody? Odpowiedzią jest zmiana sposobu funkcjonowania poprzez oferowanie WIRTUALNEGO BRAFITTINGU i dopasowanie się do wymogów nowej rzeczywistości. 

 

Niezależnie jednak czy panuje pandemia czy nie, wiele kobiet szuka pomocy w dobraniu biustonosza, ale nie wszystkie mają możliwość mieszkania w okolicach sklepu brafittingowego. Sporym wyzwaniem bywa również niepełnosprawność fizyczna, która uniemożliwia stawienie się w sklepie na konsultację brafittingową. 

Kurs Wirtualny brafitting - opinia.png

Zakupiłam u Pani Izabeli kurs "Wirtualny Brafitting"
Kurs jest wręcz doskonały. Pani Iza tak naprawdę podaje w nim wszystko na tacy, za niesamowicie małe pieniądze. Zastanawiałam czy zakupić ten kurs, bo niestety od miesiąca mój butik jest zamknięty, nie zarabiam i wydawałoby się, że inwestycja w tak trudnych czasach jakie mamy teraz, nie jest dobrym pomysłem. Okazało się jednak, że była to jedna z moich najlepszych decyzji ostatnich kilku tygodni. W mojej głowie już kotłowały się myśli o tym by rzucić to wszystko i zamknąć działalność, poddać się.
Dzięki temu kursowi i cudownemu pomysłowi Pani Izy na wprowadzenie "Wirtualnego Brafittingu" zyskałam wiedzę, nadzieję i nowy zapał do pracy.
Dziękuję z całego serca.
Basia

Opracowana przeze mnie i praktykowana od lat strategia WIRTUALNEGO BRAFITTINGU składa się z 8 lekcji:

 

1. Wprowadzenie wraz z omówieniem case stady.

2. Przygotowanie miejsca pracy i brafitterki do przeprowadzania wirtualnej konsultacji brafittingowej. Dodatkowe materiały do pobrania: kompleksowa karta klienta, polityka prywatności sklepu, zgoda na wykorzystywanie danych osobowych. 

3. Potwierdzenie spotkania - schemat rozmowy i przygotowanie klientki do wirtualnej formy konsultacji. Dodatkowym materiałem jest checklista sumująca poszczególne tematy, które powinny być poruszone w rozmowie z klientka. 

4. Procedura przeprowadzania wirtualnej konsultacji, której największą część stanowi poszanowanie prywatności klientki i stworzenie przyjemnej atmosfery. Celem jest zapewnienie jej komfortu psychicznego, poprzez umiejętne przeprowadzenie całego procesu konsultacji. Dodatkowe materiały do pobrania: checklista przeprowadzania wirtualnego brafittingu, tabela wyliczania rozmiarów biustonoszy w systemie EU i UK oraz międzynarodowy przelicznik rozmiarów miseczek i obwodów. 

5. Porady po konsultacji będące zsumowaniem wyników konsultacji, zawierające sprzedażowe porady, jak maksymalizować transakcje. Dodatkowe materiały: wzór treści emaila podsumowującego spotkanie oraz checklista porad po konsultacji. 

6. Procedura przeprowadzania kontrolnego brafittingu w celu upewnienia się, że dostarczona bielizna faktycznie pasuje. Dodatkowe materiały rejestr wirtualnych konsultacji brafittingowych pozwalający śledzić progres każdego etapu konsultacji. 

7. Narzędownik zawierający instrukcje korzystania z dostępnych na rynku narzędzi do dokonania rezerwacji online w języku polskim wraz z instrukcją ich stosowania oraz narzędzi do zbierania feedbacku z konsultacji i badania poziomu satysfakcji klientek z otrzymanej usługi. 

8. Promocja - sposoby skutecznej promocji wirtualnej konsultacji brafittingowej. 

 

Najlepszą rekomendacją są komentarze klientek, które przeszły już taką usługę.

IMG_1354.jpg

Polecam bardzo wirtualna przymierzalnie! ❤❤❤ było bardzo miło, rzeczowo, dowiedziałam się wielu nowych rzeczy! Naprawdę warto poświęcić 30 minut, aby zmienić swoje myślenie o stanikach! 😁

Poznaj case study mojej bułgarskiej marki brafittingowej: 

 

Case study

 

Uchroń swój biznes od błędów, które pojawiają się w momencie, kiedy podejmujesz się czegoś nowego na własną rękę. Skorzystaj z mojego doświadczenia i otrzymaj ode mnie przetestowane w praktyce, kompletne know-how przeprowadzania wirtualnej konsultacji brafittingowej wraz z instrukcją stosowania bezpłatnych narzędzi online. 

UWAGA BONUS: W dniu 19.11.2020 roku, dla osób, które kupiły kurs, odbędzie się bezpłatny webinar na temat wprowadzenia wirtualnego Brafittingu w Praktykę.

OPINIE SKLEPÓW

Małgorzata Karwińska,

NIKA BRAFITTING

Amatorki brafittingu wirtualnego będą. Jestem tego pewna.

Barbara Wiśniewska,

BARDOTKA

Miałam już ok. 30 konsultacji wirtualnych i tylko dwa razy wymieniałam biustonosz.

Barbara Wiśniewska,

BARDOTKA

Najwięcej mam klientek, które niedawno urodziły dziecko i nie mogą wyjść z domu.

Katarzyna Grabowska,

STANIKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Jest to duża wygoda dla pań, które nie są w stanie odwiedzić salonów brafittingowych stacjonarnie. Podczas konsultacji zawsze pytam, co skłoniło panie do wyboru naszej usługi. Oprócz odpowiedzi o panującej pandemii, wiele kobiet uważa, że jest to bardzo dobre i wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na dojazd do sklepu – np. panie zajmujące się dziećmi w domu – albo nie mają w swoich okolicach takich salonów.

Barbara Wiśniewska,

BARDOTKA

Tak naprawdę to nie jest takie trudne, jak się wydaje. Klientki dzięki temu, że mierzą się same, też się dużo uczą. Wzrasta ich świadomość.

Katarzyna Grabowska,

STANIKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Wiele pań wcześniej tylko obserwowało nas na Facebooku czy Instagramie, a wirtualna konsultacja dała im możliwość wypróbowania usługi brafittingu po raz pierwszy i to bez konieczności dojazdu do salonu. Pojawiają się też panie z zagranicy, które w swojej okolicy nie mają możliwości skorzystania z konsultacji brafittingowej