Wirtualny brafitting

Kurs modułowy online

447

Jak lokalne salony brafittingowe mogą przetrwać okres pandemii i być w stanie generować dochody? Odpowiedzią jest zmiana sposobu funkcjonowania poprzez oferowanie WIRTUALNEGO BRAFITTINGU i dopasowanie się do wymogów nowej rzeczywistości. 

 

Niezależnie jednak czy panuje pandemia czy nie, wiele kobiet szuka pomocy w dobraniu biustonosza, ale nie wszystkie mają możliwość mieszkania w okolicach sklepu brafittingowego. Sporym wyzwaniem bywa również niepełnosprawność fizyczna, która uniemożliwia stawienie się w sklepie na konsultację brafittingową. 

Jestem akapitem. Kliknij tutaj, by dodać własny tekst albo mnie edytować. To proste.

Opracowana przeze mnie i praktykowana od lat strategia WIRTUALNEGO BRAFITTINGU składa się z 8 lekcji:

 

1. Wprowadzenie wraz z omówieniem case stady.

2. Przygotowanie miejsca pracy i brafitterki do przeprowadzania wirtualnej konsultacji brafittingowej. Dodatkowe materiały do pobrania: kompleksowa karta klienta, polityka prywatności sklepu, zgoda na wykorzystywanie danych osobowych. 

3. Potwierdzenie spotkania - schemat rozmowy i przygotowanie klientki do wirtualnej formy konsultacji. Dodatkowym materiałem jest checklista sumująca poszczególne tematy, które powinny być poruszone w rozmowie z klientka. 

4. Procedura przeprowadzania wirtualnej konsultacji, której największą część stanowi poszanowanie prywatności klientki i stworzenie przyjemnej atmosfery. Celem jest zapewnienie jej komfortu psychicznego, poprzez umiejętne przeprowadzenie całego procesu konsultacji. Dodatkowe materiały do pobrania: checklista przeprowadzania wirtualnego brafittingu, tabela wyliczania rozmiarów biustonoszy w systemie EU i UK oraz międzynarodowy przelicznik rozmiarów miseczek i obwodów. 

5. Porady po konsultacji będące zsumowaniem wyników konsultacji, zawierające sprzedażowe porady, jak maksymalizować transakcje. Dodatkowe materiały: wzór treści emaila podsumowującego spotkanie oraz checklista porad po konsultacji. 

6. Procedura przeprowadzania kontrolnego brafittingu w celu upewnienia się, że dostarczona bielizna faktycznie pasuje. Dodatkowe materiały rejestr wirtualnych konsultacji brafittingowych pozwalający śledzić progres każdego etapu konsultacji. 

7. Narzędownik zawierający instrukcje korzystania z dostępnych na rynku narzędzi do dokonania rezerwacji online w języku polskim wraz z instrukcją ich stosowania oraz narzędzi do zbierania feedbacku z konsultacji i badania poziomu satysfakcji klientek z otrzymanej usługi. 

8. Promocja - sposoby skutecznej promocji wirtualnej konsultacji brafittingowej. 

 

Najlepszą rekomendacją są komentarze klientek, które przeszły już taką usługę.

Jestem akapitem. Kliknij tutaj, by dodać własny tekst albo mnie edytować. To proste.

Poznaj case study mojej bułgarskiej marki brafittingowej: 

 

Case study

 

Uchroń swój biznes od błędów, które pojawiają się w momencie, kiedy podejmujesz się czegoś nowego na własną rękę. Skorzystaj z mojego doświadczenia i otrzymaj ode mnie przetestowane w praktyce, kompletne know-how przeprowadzania wirtualnej konsultacji brafittingowej wraz z instrukcją stosowania bezpłatnych narzędzi online. 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Pinterest Icon
  • White YouTube Icon